Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gülben Ergen, Ferhat Göçer ve Demet Akalın Polis Gecesinde Coşturdu!

YazarMesaj
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Gülben Ergen, Ferhat Göçer ve Demet Akalın Polis Gecesinde Coşturdu! Empty
MesajKonu: Gülben Ergen, Ferhat Göçer ve Demet Akalın Polis Gecesinde Coşturdu!   Gülben Ergen, Ferhat Göçer ve Demet Akalın Polis Gecesinde Coşturdu! EmptyPtsi Nis. 12, 2010 6:50 pm

Cuma akşamı İstanbul'da düzenlenen polis teşkilatının 165. kuruluş yıldönümü çerçevesindeki konserin yıldızları Gülben Ergen ve Ferhat Göçer oldu. Konserde dur durak bilmeden şarkılarını söyleyen sanatçıların böyle bir gece de bulundukları için mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Konsere gelenlere keyifli saatler yaşatan Gülben Ergen ve Ferhat Göçer polislerle bol bol fotoğraf çektirdiler.

Ferhat Göçer böyle bir gece de olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti ve "Böyle bir gecede bizi aralarında görme arzularını zevkle ve onurla kabul ettik. 165. yıldönümünde en zor mesleklerden biri olan polislik mesleğini burada yakınlarımızla hep birlikte unutulmaz bir gecede yaşatacağız. Ben çocukken doktor olmak istiyordum ve oldum, zaten polislerle hekimler arasında organik bir bağ vardır. Çünkü meslekler içerisindeki dünyanın en zor iki mesleği polislik ve hekimlik. Müzisyenlik ruhumun yanında hekim olarak da bu gece burada onlarla birlikte olmak ayrı bir mutluluk benim için" diye konuşarak gecenin kendisi için anlamını ifade etti. Gecenin sonunda ise İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, ücret talep etmeden eğlenceye katılan sanatçılara plaket verdi.

Adana da ise 5 Ocak Stadı'nda yapılan kutlamalarda polisler, havai fişek gösterisinin ardından sanatçı Yaşar İpek ile Demet Akalın ile coştu. Akalın, polis motosikleti üzerinde izleyicilerin önünden geçti ve sahneye polis kıyafetleri ile çıktı. İzleyicileri coşturan Akalın'ın şarkılarına kutlamalara katılanlar da zaman zaman eşlik etti.
https://gogirls.yetkin-forum.com

Gülben Ergen, Ferhat Göçer ve Demet Akalın Polis Gecesinde Coşturdu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» demet akbağ