Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2

4 posters
YazarMesaj
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

İsim : *SeDaNuR*
Başarı Puanı : 145
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 120
Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 Empty
MesajKonu: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:12 pm

Bunu iki admininde isteğiyle eklemeye karar verdim

Söyleyeyim...!..iğrenç iğrenç iğrenç!

ilk tanıtım alın bakalım bu kadar ısrar etmeniz boşuna çıkacak..xD

Her Zamanki Gibi balkona oturmuş yağmuru izliyordum

Annemgil bir aile dostlarına gitmişlerdi

birden sanki gözümün önünden biri geçti..Gözlerimin karardığını düşündüm

Sonra aklıma vampirler geldi..Alacakarnlığı okumuştum..gerçekte vampirlerin olduğuna inanıyordum

ama bunu kimseye açmıyordum..Muhtemelen delirmiş olduğumu düşünürlerdi.yine bir karartı geçti

hey ne oluyordu..bird en önümde iki adam belirdi.tam çığlık atacaktımki..içlerinden biri ağzımı kapadı

"hey bizi dinle şimdi,sakın bağırma tamam" mı dedi diğeri..kafamı salladım.elini ağzımdan çekti.

"sözümüzü kesmeden dinle"dedi diğeri.kafamı salladım."şimdi ben stefan salvatore ve buda kardeşim

Damon salvatore"tanrım çocuk gerçekten yakışıklıydı ama bana cins bir şekilde bakıyordu."biz vampiriz

sende özel bir vampirsin.şu an 15 yaşındasın adın Dhapny Wolf.."bunları nereden biliyorlardı."senin yaşlanman

18 yaşına gelince duracak..bu ilk defa görülen birşey.."dedi stefan..

İĞRENÇ İĞRENÇ İĞRENÇÇÇÇÇÇ

En son !..Wampirella..! tarafından Çarş. Nis. 21, 2010 8:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
http://www.harrypotterfan.yetkinforum.org
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:15 pm

Ya niye iğrenç diyorsun ben beğendim devam et süper çünkü...
https://gogirls.yetkin-forum.com
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:17 pm

Emin msin?
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 1:30 pm

tabii ki eminim özgün düşünce var bi kere
Süperr!! Devam diyorum ben!
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 3:05 pm

Yorum diorum bende kopkophalay
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

İsim : Cansu
Başarı Puanı : 597

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 3:06 pm

Süperr !!!
Devam.

ponponponpon
http://www.allgirls.getgoo.us
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:04 pm

1.bölüm

"bakın vampirlere inanırım ve sizede inanıyorum

ama gerçekten vampir olamam bu hç komik değil"dedim ciddice."son zamanlarda açıklayamayacağın brşeyler yaptın mı"dedi damon

"mmm"aklıma birden annemin mutfakta yemek yaparken elini kestiğini ve bende onun kanına doğru gittiğimi hatırladım...gözlerimi

yere diktim."hayır"dedim sert bir şekilde.."yalan söylüyor"dedi..damon.."tamam peki annem mutfakta elini kesmişti ve bende kanına

doğru çekilmiştim"dedim."bu senin vampir olduğunu kanıtlar"dedi damon.."hayır"dedim tekrar.."yoksa satanistmisin"dedi..tanrım

adamı çileden çıkarabilirdi.."tabikide hayır"dedim.." o zaman vapirsin"dedi.."öff tamam kabule diyorum vampirim"dedim.güldü

gerçekten çok güzel gülüyordu."neyse bizimle gelmek zorundasın seni eğitme görevi bize verildi"dedi stefan.."ne hayır bunu yapamam"

dedim stefana.."bizimle gelmek zzorundasın"dedi..stefan tekrar.."ama dur bir dakika...ben insan kanı içmem ne yapacağım"dedim panikle

"merak etme ben hayvan kanıyla besleniyorum..ama damon insan kanıyla besleniyor"dedi stefan.."hangimizin yöntemini seçersen seç"dedi damon

"mm..galiba stefanın yöntemi daha iyi"...dedim..stefan güldü."neyse ama sizinle gelemem"..dedim damon bana yaklaştı.Gözlerimin içine baktı

"bizimle geliyorsun"dedi..gözerinin rengi değişmişti....napıyodu."ne yapıyorsun sen ya göz rengin değişti kanımı felan içmeyeceksin demi"dedim şaşırarak

"yok hayır gibisinden"bişeyler mırıldandı.stefan bir kahkaha attı.."mine çiçeği felan kullanırmısın"dedi damon."yok one ki"dedim..."boşwer"dedi

"bakın ben gelemem burada bir ailem var"dedim tabi aile denirse."eğer gelmessen yolu şaşırtacaksın ve ailene zarar vereceksin"dedi stefan."bunu istermişisn 5 yaşındaki

kardeşinin kanını içmek istermisin."dedim stefan..titrediğimi farkettim.."tamam sizinle geleceğim ama ya annemgil"dedim andişeyle."ah bana bırak tatlım ben hallederim

sorun değil"dedi damon.annemin seslendiğini duydum.birde baktım damon yok hemen içeri.koştum.damon anneme bişeyler diyodu ve annemde tekrar ediyordu.damon bu tüm alie

üyelerine yaptı."hadi tatlım valizin hazır artık öğretmenlerini bekletme"dedi babam..ne.."hı-hı"dedim ve hepsine teker teker sarıldm..boynlarından uzak kalmaya çalışıyordum

veeee beni kapıdışarı ettiler.."hey bu neydi şimdi"dedim."kimin umrunda"dedi damon..ve aşağı indik.

arabayla yolculuk yapıyorduk...gözlerşm kapalıydı uyumak istiyordum ama olmyordu..

"harbiden güzel kız"dedi damon."nedne bahsediyorsun damon"dedi stefan.."dhapnyden"dedi damon.."ah hadi ama damon henüz 15 yaşında

sakın yanlış birşey yapma"..dedi stefan.."ah ama yani 15 den büyük gösteriyor"dedi damon..."olabilir bu onun yaşını büyük yapmaz"dedi stefan

aslında damon hoştu..ama evet küçüktüm..ve herkese öpücük veren bir tip değilimdir.."neyse stefan onun eğitimini ben üstlenmek istiyorum"dedi

damon.."asla olmaz...o hayvanlarla beslenmeyi seçti ve benim ona yardım etmem gerekiyor ama diğer konulardaki eğitimi sen verebilirsin"dedi

"ah..işte bu"dedi..elini saçlarımda hissettim.."hey çek o elini yoksa çekmesini ben bilirim damon"dedim gülerek..saçımdaki el yok oldu.

"sen uyumadın mı"dedi.."eğer sussaydınız uyuyacaktım"dedim...dönüp ona baktım..yaramazlık yapmış küçük bir oğlana benziyordu..tanrım gerçekten

tatlıydı..sonra önüme döndüm ve uyudum....

Gözümü açtığımda bir yataktaydım ve tam yanımda dikiliyodu."hey senin ne işin var benim odamda"dedim.."aslında bu soruyu benim sana sormam lazım..çünkü burası

benim odam daphny..neys eben de tam seni uyandıracaktım..haydi okula..."dedi

"şaka mısın sen ya ilk günden ne okulu"dedim..."lise"dedi.."of..sinir neysee çıkarsan giyineceğim"dedim.."çıkmasam"dedi.."damon hemen çık dışarı"dedim

"peki şakaydı"dedi ve dışarı çıktı.

arabadan inerken heyecanlıydım..stefanın yanına bir kız yaklaştı ve onu öptü.."bu daphny olmalı"dedi.."evet de siz kimsiniz"dedim.."ben elena stefanın sevgilisi"dedi gülerek

ve stefanı tekrar öptü.güldüm.."elena dhapnyle sen ilgilenirmisin canım arkada ortamı felan"dedi stefan.."ah tabikide"dedi elena.."süpersin stefan abi..yada abi demesem daha mı iyi

"dedim gülerek.."bencede abi deme"dedi ve damonla gitti."seni arkadaşlarımla tanıştırayım"dedi elena ve beni bir yere sürükledi..hey bonnie,nessie ve irina buraya bakın"dedi

hepside baktı.."kızlar bu dhapny stefan ve damonun sorumlu olduğu kız..bir vampir"dedi.birden şaşırdım neden herkese söylemişti.."endişelenme canım bizde cadıyız"dedi nessie

"yani gerçek anlamda cadı"dedi irina.."neyse ben kendimiz tanıtayım..ben bonnie,nessie ve irina..gerçi az önce elenadan anlamışsın hangimizin kim olduğunu"dedi.

"doğru"dedim...gülümsedi.."biraz sohbet ettik..yanımıza bir kız yaklaştı..arkasından da bir oğlan geliyordu.."ah hadi ama mızmız oğlan"dedi onu öperken..

"tamam sen istersinde ben gelmezmiyim"dedi oğlan onu öperek.."selam kate ve edward"dedi elena."selam"dedi kate."bu dhapny..stefanınn aile dostunun kızı"dedi

"selam"dedi kate.."seninle tanışmak isterim..canım şu an işim var dönünce konuşuruz.."dedi ve aceleyle gitti..güldüm bu..garipti.."hey selam"dedi sarışın bir kız

ve gelip yanımıza oturdu.."bu kızda kim"dedi."dhapny stefangilin aile dostunun kızı..mmm..damonlarda kalıyor"dedi elena..kızın gözleri büyüdü

"ne damon mu..hayır bu olmaz orada kalamazsın"dedi.."niyeymiş"dedim alayla.."çünkü damon benim sevgilim"dedi..ne bide bana asılıyordu..birde hoşçocuk felan diyodum

Şapşalım ben ya.."Orada kaldık diye yemedik sevgilini..hem bence dikkat et çünkü ciddi anlamda bana asılıyor"dedim.."hıh yalancı damon seni ne yapsın be"dedi.

saçlarını savurarak.."aynı konudan bahsediyoru..hiçbişey yapmasın inan tek dileğim bu"dedim herkes kahkaha attı..Damon geliyordu..herkes sustu..
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:11 pm

Süper! Öldüm. Bittim
Devamını bekliyorumm!!
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:39 pm

_____2.BölüM______

"Selam"dedi.."herkes Selam dedi..yanımdaki sarışın kız daha adını söylememişti."selam aşkım"diyerek damona sarıldı.damon abartılı bir şekilde

gözlerini devirdi."Caroline..Seni tam biray önce terkettim..ne aşkımı"dedi caroline iterken.."hayır terkedemezsin"beni dedi caroline.."terkettim bile"dedi

damon.."hayır terketmedin terkedemezsinn"dedi caroline...damon onu geride bıraktı ve yanıma geldi."stefan seni bekliyor dhapny"dedi..tamam dedim

çimlerin üzerine koyulmuş yastıkların üstünde oturuyorduk..kalkacaktım ki elini uzattı.tuttum ve beni kaldırdı.."neyse kızlar sizinle tanışmak güzeldi

umarım birdaha görüşürüz"dedim."görüşürüz canımm"dediler..hepside çok sıcakkanlıydı..kan..ay ne diyorum ben.."hadi gidelim damon"dedim

"tamam"dedi ve yola koyulduk..bana birşeyler anlatıyordu..ve beni güldürmeyi başarıyordu..yeni vampir sesime daha alışamamıştım ve bir kahkaha attım

herkes bana baktı..upss..kafamı öne eğdim..şimdide damonnn gülüyordu.gülmesene be dedim tam onu itekleyecekken kendim düşmüştüm

ama damon beni tutmuştu."tşekkürler"dedim kalkarken..önemli değil..dedi..sonunda gelmiştik..stefan bana bakıyordu..sanırım beslenme saatin geldi..dedi

ne..ebeveyn gibi konuşmuştu.."hmm..bunu al içi hayvan kanıyla dolu"dedi bana meyve suyu şişesinde duran kanı uzatırken..vişne suyu gibi duruyordu ama aslında kandı.

elinden aldım ve bir dikişte yarısına indirdim.."ah bu kıza daha çok kan vermelisiniz"dedi bir kız.şaşkınlıkla ona baktım"selam ben elita..bende bir vampirim ayrıca

damon ve stefanın kankası olurum"dedi gülerek."selamm bende dhapny"dedim gülerek..oda güldü iyi bir kıza benziyordu..hem vampirdi..bununla takılabilirdim

bir adam arkadan ona doğru yaklaştı.elita ani bir manevrayla döndü ve onu öptü.."selam hoşgeldin"dedi.kız..oğlan güldü..kız önüne döndü.."dhapny bu Paul oda bir vampir

ve hayatımın aşkı.."dedi.."selam memnun oldum"dedi adam."bende"dedim.Tanrım buradakiler bir saniye bile öpüşmeden duramıyolarmıydı..bunu içimden geçirmiştim.

yanımıza 3 kız 2 oğlan yaklaştı.."selam"dedi hepside.."bu kız kim"dedi aralarından biri.."tanıştırayım..bu dhanpny dhapny bunlarda..rain bu rainin sevgilis taylor..bu reid..dedi diğer oğlanı göste

rerek.. ve bu alona buda clair..ha bide reid alona ve clairin kankası olur ve ayrıca clair ve alona aşka inanmaz..feministtirler"dedi damon.."vayy damon soluk al"dedim gülerek..elimdeki

şişeden bir yudum aldım.."memnun oldum"dedim.."onlarda aynı karşılığı vermişlerdi..

Eve dönerken yanımızda elena vardı.Arabayı damon sürüyordu.ben yanındaki koltukta oturuyordum..stefan ve elena arkadaydı ve biraz meşgullerdi

damon ve ben sohbet ediyorduk.."hey eve geldik biraz dayanın"dedim stefan ve elenaya gülerek..ikiside güldüler.araba durdu.ben arabadan indiğimde stefan ve elena yoktular

damon evi işaret etti ve "biraz meşguller"dedi.bir kahkaha attım.."neyse hadi eve girelim"dedi.kafamı salladım ve eve girdim..damonla sohbet ediyorduk bana tüm vampirlerin özelliklerini anlattı

damon ve stefanda bir yüzük vardı bu yüzük sayesinde güneşe çıkıyolardı..ve bu yüzük sırf onlara mahsustu..benim ise buna ihtiyacım yoktu çünkü ben özeldim.Sonra insanların aklına girebiliyolardı

bu işte damon daha iyidi çünkü insan kanıyla besleniyordu.birinin gözlerinin içine bakıyordu ve yapmasını istediği şeyi öylüyordu..insanlarda yapıyordu..ama bana yapamıyordu..birde mine çiçeği vardı

bu mine çiçeğini kolye bileik yada herhangi bit yere takanın hiçbir vampir aklına giremiyordu..ve mine çiçeğini içtiği yada yediği birşeyin içine atarsa ve sende o kanı içersen gücün çokkk azalıyordu.

direkt yutsanda aynıydı.Damon bunları anlatırken yukarıdan gelen sesleri yok saymaya çalışıyordum.."sanırım dışarı çıksak iyi olacak..vampir kulaklarım çok hassas"dedim yukarıya bakarken.damon

gülümsedi ve dışarı çıktık.."artık eğitimine başlayalım."dedi."olur dedim."istediğin yere bir saniyede gidebilirsin.dedi.."hey ben vmapirleri biliyorum ve bunları biliyorum"deim havaya zıplayım

çatıya çıktım.yanıma geldi.o zaman savaş eğitimnden başlayalım..bir vampir dışında hiçbir insan canını acıtamaz.dedi..bunuda biliyorum..dedim."o zaman savaş eğitimine geçsek daha iyi"dedi

dedi ve aşağıya indi..benimde gelmemi beklyordu.bende indim.biraz nasıl dövüşülür onları gösterdi.bende hareketleri tekrarladım.kolaydı.şimdi savunma ya geçelim dedi.olur dedim

bana nasıl kendimi savunacağımı gösterdi..bende denedim harbi ya çok kolaydı..bu gün günlerden ne?..dedim.."ayın 4.ü ne oldu ki"dedi..bir yandan hareketleri deniyordum

hiççç..dedim..ama hiç değildi yarın doğum günümdü 16 oluyordum."sen kaç yaşındasın"dedim çalışırken.."sonsuza kadar 17"dedi.gülerek bende güldüm..aslında ondan 1 yaş küçükl oluyordum.

bu günlük bu kadar yeterli"dedi gülerek..tamam dedim..ve evi dinledim tanrımm durmaya niyetleri yoktu..xD.."istersen biraz şehirde takılalım,bütüm okulun gittiği

bir yer var ne dersin bilardo oynarmıyız"dedi.."tamam gidelim ama ben bilardo oynamayı bilmiyorum"dedim gülerek."öğretebilirim kolay"dedi.güldüm..arabaya bindik....

yolculuk boyunca sohbet ettik.bir yerde duduk ve indik..saat geç olmaya başlamıştı.içeri girdik ve herkes bize baktı..çünkü içeri kahkaha atarak girmiştik..xD

ness ve irine votka içiyolardı ve sanırım kafayı bulmuşlardı.bilardo masasının birinde rain ve taylor vardı.bize el salladılar bizde el salladık.carolanie yanında alona ve clair vardı

sanırım teselli etmeye çalışıyorlardı..reid de onları bekliyordu.elita ve paulda buradaydılar onlarda bilardo oynuyolardı.rain yanıma geldi ."hey bilardo oynamaya ne dersiniz..taylor ve ben,

damon ve sen."dedi gülerek..
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:47 pm

Süpersin ya
Devamını hyecanla bekliyorum
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:51 pm

bugün bir daha gelir mi bilmiyorum..
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 6:17 pm

Harikaa !!
Devam.
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

İsim : FéYzA
Başarı Puanı : 1251
Müzik Türü : Pop

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 50
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 7:42 pm

Bencede iğrenç değil canım çok güzel
http://www.vanessahudgens.1forum.biz/
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPaz Nis. 18, 2010 8:16 pm

Bak yorum geliyor 3. bölümü istiyorum.
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 12:36 pm

______-_______3.Bölüm___________-_________
aslında bilardo oynamayı bilmiyorum damon bana öğretecekti."dedim.."ah hadi ama hem damon çok güzel bilardo oynar"dedi."tamam"dedim damona baktım

tamam dedi ve bilardo masasına geçtik..ben daha çok seyirci kalacaktım herhalde ilk taylordaydı.topa vurdu ve iki tane topu deliğe soktu..bu onları sevindirmişti.."ilk atış senin"dedi damon

"ne şaka yapıyor olmalısın"dedim sırıtarak.."gel ben sana öğreteceğim dedi..sopayı elime verdi ve vuruş açısını ayarladı daha sonra arkama geçti ve eğildi.kafası tam kafamın yanındaydı.

sopanın kontrolü ondaydı.sopayı geriye doğru çekti ve topa vurdu.3 tane top deliğe girdi."wowww..harikasın"dedim ona çak manasında elimi kaldırırken..elime vurdu.."seninde yardımın oldu"

dedi ve göz kırptı.gidip içecek bişeyler aldım..

çok sarhoş olmuştum ve maçın sonunu görmek için herkes oradaydı.kimi damon ve dhapny die bağırıyordu kimisi taylor ve rain diye..

nessie,irine,alona,clair ve reid de bizi izliyolardı..caroline da oradaydı...ve bana düşmanca bakıyordu..bu son atıştı siyah topu deliğe sokan kazanırdı.

ve rain sokamamışlardı..bu atış damondaydı.damon atışını yaptı ve top deliğe girdi..woww çığlık attım ve damona sarıldm..hemen geri çekildim tabi.

taylor ve rain tebrik edip gitmişlerdi...yanımıza elita ve paul geldi."süperdiniz"dedi..biraz daha içki getirmişti."sağol"dedim içkiyi kafama dikerken.

"yavaş ol çarpmasın"dedi irine.."bişey olmaz merak etme"dedim ve kalan içkiyide bitirdim..iyice coşmuştum.hepsini topladım ve dans pistine çıkardım

çılgın bir şarkı vardı.VE bende çılgın gibi dans ediyordum..Damon bana garipçe baktı.."ne"dedim dans ederken.."sanırım seni eve götürsem iyi olacak"

dedi.gülerek..."neden miş o"dedim..."içki sana yaramadı fena halde sarhoş oldun..stefan beni öldürecek"dedi gülerek.."yha banane ben daha kalıcam..sen git"dedim

"dhapny hadi"dedi elimi tutmaya çalışarak.."sana git dedim..ben burada iyiyim.."dedim.gülerek..gözlerini devirdi ve beni kucağına aldı."hey bırak beni"dedim debeleniyordum

ama nafile çok yorgundum..kapıdan çıkmadan önce "iyi geceler millet"dedim.."herkes bu halime gülmüştü.."yarın okulda dhapnyi merak edeceğim..çok feci baş ağrısı çekecek"dedi alona

claire ve sonra dışarı çıktık.soğuk hava yüzüme çarptı.."damon ben iyiyim beni bırak"dedim zar zor konuşuyordum.."eminmsin"dedi gülerek.."bak sen beni bırak..ben eminim"dedim dilim

dönmüyordu bazı kelimelere.."peki"dedi ve beni yere bıraktı."bak şimdi gör ne kdar iyi olduğumu kendim gidebilirim"dedim."bekliyorum"dedi sırıtarak..bir adım attım ikinci adımda düşecektim

ki damonun kollarındayım..beni arabaya taşıdı ve ön koltuğa oturttu.kendiside sürücü koltuğuna geçti...teyibi açtım ve son ayar ses verdim..bir yandan da ben söylüyordum.

eve gelmmiştik.teyibin sesi kıstı..ve benim olduğum yere geldi beni kucağına aldı..eve girdiğimizde elena ve stefan oturuyolardı."hey ne yaptın ona"dedi stefan sinirle.."sadece biraz sarhoş"dedi

damon."mereeeevaaa"dedim ama dilim dönmüyordu."tamam damon beni artık yere bırak"dedim.damon beni bıraktı.."damon nasıl bu kadar sorumsuz olabiilirsin"dedi elena."ne yapayım

vampir kulakrı bunlar çok keskin..dhapny eve girmek istemedi ve canı sıkılıyordu bende cafeye götürdüm..rain ve taylorla bilardo maçı yaptık ve biz kazandık..sonra das pistine çıktı ve bir güzel

dans etti..daha gelmiyordu..ben zorla getirdim"dedi damon.ben bir adım attım tam düşücekken yine damon beni tutuyordu.."kurtarıcı vampirim"benim.dedimve yanağını kocaman öptüm..

damon güldü.."uykum var beim yatağım nerede"dedim mızmızlanarak."ben hallederim"dedi elena..ve damon beni yere indirdi..elenayla odama gittik..bana gecelik giydirdi ve beni yatırdı.

sabah uyandığımda kendimi çok halsiz hissediyordum.ve başım çatlıyordu...düngeceyi hatılamıyordum ne olmuştu..tek hatıladığım çok sarhoş olduğumdu.yataktan çıktımve direkt

mutfağa gidip kendime bir kahbe yaptım..sabah saatin 4'ydü..herkes uyuyor olmalıydı..televizyonun karşısına geçtim ve kahveyi içmeye başladım..bir türlü geçmiyordu kafamdaki ağrı.

kahveyi bitirdim ve mutfağa geldim..ağrı kesici felan vardır herhalde diye düşündüm..dolapları karıştırırken parol hapını buldum..bunu biliyordum..evedede avrdı ağrı kesiciydi

içinden 3-4 tane çıkardım ve bir bardak su ile yuttum..direkt odama geçtim ve biraz dinlenmeye çalıştım işe yaramıştı okula 1 saat vardı.dolabımı açtım ve ne giyebilirim diye bakmaya

başladım..yeni giysilerde vardı..mmm..herkes elbise tipi takılıyordu.bende siyah elbisemi aldım..mini bir elbiseydi...altına dizlerime kadar çıkan siyah bir çizme giydim.

saçlarımı saçlarımı taradım ve açık bıraktım.saçımın arasına beyaz tel tokalar taktım.ve biraz makyaj yaptım hazırdım..yukdarıdan sesler geldi..daha yeni kalkmış olmalıydılar..

bir tane daha kahve için mutfağa gittim ve kendime bir kahve aldım..ve içeri geçtim.damon ve stefan hazırdı..ben kahvemi büyük yudumlarla içip bitirmiştim.

"erkencisin"dedi stefan bana kan dolu şişeyi atarken.."biraz öyle oldu"dedim ve şişeyi tepeme diktim"...şimdi daha iyiydim...birden kapı gürültüyle yıkıldı.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 5:20 pm

Harika ! <3.
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 6:29 pm

sağol canım..=)
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 7:08 pm

Süper!
Ya süpersin kızım sen..
4. Bölüm ne zaan geliyor.
DamonS
Fan TR Moderatör
 Fan TR Moderatör
DamonS

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 8:16 pm

______________*4.BÖLÜM*_____________
Kapıda çıldırmış bir vampir vardı.bana doğru atıldı.Korkudan ne yapacağımı bilemiyordum..

damon bana atıldı ve beni yere yatırdı..vampir boşa doğru gitmişti.stefan hemen wampirin yanına gitti ve uğraşmaya başladı damonda yanına gitti

ama vampir çok çıldırmıştı ikisinede zarar verebilirdi..korkuyla etrafıma baktım ve hızlıca gidip kapının tahta kısmından uzun bir parça kopardım.arkasından geldim ve karnına

batırdım.dizlerinin üzerine çöktü..şok olmuştum.kazığı heme bıraktım..ve dehşet saçan gözlerimle geri geri gittim.Stefan thatayı önden çıkardı ve tam kalbine sapladı.

hemen gözümü kapadım ve yere çöktüm..bu sahneye bir kez daha şahit olmuştum.abim eve geldiğinde onu öldürmek isteyen adamlarda pelşinden gelmişti ben dolaba saklanmıştım

aradan ne oluyor diye izliyordum.ve sonra adam bıçağını abimin karnına sonrada kalbine saplamıştı.çığlık atmamak için ağzımı kapamıştım.sallandığımı hissettim.

sonra beni sarsanın damon ve stefan olduğunu gördüm..sonra içeri Rain ve elita geldi...(bu arada söylemiyi unutmuşum Rain de bir vampir)hemen yanımıza geldiler

onlarda panik içindeydiler.Birden sarsıntım geçtim ama ağlıyordum bu sefer.damon bana sıkıca sarıldı."dhapny hşşş..geçti tamam mı bak biz yanındayız"dedi.biraz sakinleşti

damon beni alıp koltuğa oturrtu.bir yanımda rain bir yanımda elita vardı.stefan kahve getirdi.bir yudum aldım ve abimin başına gelen tüm olayı anlattım..

bu garipti bir vampir duygusal olmamalıydı."neyse okula geç kalmayalım"dedim.ama tüm makyajım felan akmıştı.."senin biraz bakıma ihtiyacın var ve"dedi rain elitaya bakarak

"biz seve seve yardım ederiz"diyerek tamamladı elita...güldüm ve beni odaya sürüklediler..gözlerimi kapattım ve kendimi onlara bıraktım...

tamammmmm hazırdırrr dediler ikiside aynaya baktım...wooww gerçekten müthiştim..teşekkürler kızlar..dedim..keyiflenmeye çalışıyordum ama olmuyordu

okula giderken elena ve rain zaten yanımızdaydı..yoldan elenayıda aldık...stefan elenaya herşeyi anlatmıştı..elena benim için endişeliydi..eminim ruh gibi görünüyordum..

okula geldiğimizde herkes arabdan indi bense bıkkın adımlarla devam ettim..stefan elenayı öptü ve iki kardeş gittiler...elena beni sürükleyerek masalarına götürdü..bütün kızlar buradaydı

caroline da..ıyk..."aman tanrım dhapny ruhtan farkın yok"dedi kate.."yok birşey ya"dedim.."nasıl yok yüzünden düşen bin parça"dedi bonnie."kızlar bu gün abisinin ölümden tam 1 yıl

geçmiş canı sıkkın"dedi elena fısıldayarak elena...o sırada yanımıza reid le el ele olan clair geldi.."selamm"dedi keyifle.."selam"dedi alona kuşkuyla."size müthiş bir haberimiz var..reid ve ben

çıkıyoruzz"dedi sevinçle ve Reidi öptü..içimden bir ıykkk çektim.."inanmıyorum ya"dedi alona sandelyesinden hızlıca kalktı"ne oldu alone"dedi clair.."kıza bak ben fenministim,yok ben aşka inanmam

aşkta neymiş diyodu..şimdi ise şu durma bak sattın beni clair yani"dedi alona bağırarak."hayır öyle değil"dedi clair.."ne yapıyorsan yap"dedi alone ve oradan hızla uzaklaştı.irine ve nessie

arkasından gitti.clair ve reid ise hiçbirşey demeden geldikleri yolsan geri dönüp gittiler.."ayhh fazla dramatik"dedi kate..herkes güldü.bu gün caroline yoktu.

bonniede işi olduğunu söyleyerek masadan kalktı ve gitti..elena,ben,kate ve rain.masaya taylor,damon,stefan ve edward geldi.."oturabilirmiyiz"dedi edward.."tabikide"dedi ve edwardı

yanındaki sandalyeye oturtup öptü..yine bir ıykk..taylorda rainin yanına oturdu.stefan elenanın yanına oturdu..ve benim yanım boştu orayada damon oturdu."ee kanka ne haber bu aralar

duruldun bakıyorumda"dedi kate damona..."durulduk demiyelim bıraktık o işleri"dedi damon gülerek.."senmi hadi canım inanmam"dedi rain gülerek..herkes güldü.."ne işini bıraktın

ne oluyo ya"dedim.."ohoo dhapny sen bilmiyosun sen bu okula gelmeden önce az serseri değildi Damon"dedi gülerek kate.."Senin dilin çok uzamış kardeşim"dedi damon kate in saçını çekerken

"ne kaynatıyosunuz bensiz bakimmm"dedi elita..paul da ordaydı..iki sandalye çektiler.."hiçç..damon eskiden serseriymişte bazı işleri bırakmışmışta onları öğrenmeye çalışıyorum"dedim

gülerek.."oww ..hemde ne serseri..hergün başka bir kızla uyanırdı"dedi elita gülerek..ne..elitaya şaşkın bir biçimde baktım."ne pot mu kırdım"dedi..herkes ona artık kapa şu çeneni

der gibi bakıyordu..xD.."ee damon seni bu serserlikten alı koyan şey nedir"dedim gülerej..bozuntuya vermemeye çalışıyordum..damon gözlerimin içine baktı.."çok özel bir kişi"dedi..

"ee kimmiş o"dedim.."kim olacak tabikide"...dedi kate ama sözü yarıda kesildi.elena ağzını kapatmıştı.herkes bana ve damona imalı bakışlar atıyolardı.masaya bir oğlan geldi

"selam ben nicolas sizde dhapny olmalısınız"dedi bana.."evet..buyrun ne istemiştiniz"dedim."aha geldi okulun havalı ve gıcık çocuğu"diye mırıldandı kate.."Dhapny bu akşam ki partide

bana eşlik eder misin"dedi.akşam partı mi vardı afallamıştım.."ıııı..kusura bakmayın kabul edemeyeceğim"dedim.."nedenmiş o"dedi.."şey..benim zaten bir kavalyem var parti için"dedim

"hadi ya kimmiş o"dedi meydan okr gibi..ben cevap bulmaya çalışırken Rain araya girdi."Damon..damon la gidecek partiye"dedi. rain.."evet ya damonla"gidecek dedi elita."evet hı-hı

damon"dedi kate..hepsinede şaşkın şaşkın baktım."ne yapacaksın güzelim bu eziği benim gibi yakışıklı varken"dedi nicolas.."doğru konuş"dedi damon..nicolasa bile bakmadan..

"konuşmazsam ne olur"dedi nicolas....
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyÇarş. Nis. 21, 2010 8:28 pm

Süper!
Öldüm bittim...
Devam ya...
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2   Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2 EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:32 pm

Devamdevam <3

Vampire Diaries Hikayem -4.BöLüM-page:2
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölüm Kuralı