Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

şanslı sayısı 13

2 posters
YazarMesaj
beyzosh
Fan TR Aktif Üye
 Fan TR Aktif Üye
beyzosh

İsim : Beyza
Başarı Puanı : 265

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0
şanslı sayısı 13 Empty
MesajKonu: şanslı sayısı 13   şanslı sayısı 13 EmptyPerş. Ekim 29, 2009 9:08 pm

Country'nin tatlı yıldızı Taylor Swift 5 Mayıs Salı akşamı,Londra'daki oteline dönerken parlak mavi bir 13 giyiyordu.
19 yaşındaki müzisyen ailesi ve arkadaşları ile Automat Restoranda akşam yemeği yedi.Taylor,bir MySpace Blog'unda şanslı numarasını açıkladı : [i]"Biliyorum,her zaman şanslı numaram 13'müş gibi davranıyorum ama bu gerçekten bir...tesadüf!Yani,bu Fearless'in dışarıdaki 13. haftası.Albümümün dışarıdaki 13. haftasında,'Love Story' pop radyolarında bir numarada gitti!!Sadece bu da değil;bu hafta,albüm BillBoard 200 listelerinde bir numaraya döndü (Ki bunun olmasını hiç beklemiyordum.)Ayrıca,13. haftada,benim Rolling Stones kapağım geldi.Tahminim,bu büyük ihtimalle en iyi haftalardan biri.Bu,şansla ilgili bir şey olabilir.Ama her zaman bileceğim ki;sizler her zaman devam etmem için mücadele veriyorsunuz ve beni şimdiki yaşamıma kavuşturuyorsunuz." dedi.
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
şanslı sayısı 13 Empty
MesajKonu: Geri: şanslı sayısı 13   şanslı sayısı 13 EmptyPerş. Ekim 29, 2009 9:19 pm

sağol tatlım hepsi için +10 rep (:
https://gogirls.yetkin-forum.com
beyzosh
Fan TR Aktif Üye
 Fan TR Aktif Üye
beyzosh

İsim : Beyza
Başarı Puanı : 265

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0
şanslı sayısı 13 Empty
MesajKonu: Geri: şanslı sayısı 13   şanslı sayısı 13 EmptyCuma Ekim 30, 2009 9:25 am

teşekkürler

şanslı sayısı 13
1 sayfadaki 1 sayfası