Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Turne İhtiyaçları

2 posters
YazarMesaj
Deniz,)
Fan TR Isınan Üye
 Fan TR Isınan Üye
Deniz,)

İsim : Deniz
Başarı Puanı : 122
Müzik Türü : Pop

Kişi Sayfası
Rep Puanı:
Turne İhtiyaçları Empty
MesajKonu: Turne İhtiyaçları   Turne İhtiyaçları EmptyPerş. Kas. 12, 2009 9:29 am

• Turne ihtiyaçları

saç düzleştiricisi''aslında saçlarım kıvırcık ama genelde onları düzleştiriyorum''
    favori cd'leri''en çok justin timberlake i ve the killers ı seviyorum''
    köpeği''o dünyanın en sevimliği varlığı''
    iPodu''rahatlamak için ödev yaparken ya da okurken o benim vazgeçilmezim''

Miley'in en sevdikleri
    hayranları:konserlerin benim için en özel yanı hayranlarımın şarkılarıma eşlik ettiklerini işitmek.Bence bu alınabilecek en büyük ödül
    alışveriş:alışveriş yapmayı öyle seviyorum ki eğer evden dışarı çıkamıyorsan internet üzerinden alışveriş yapıyorum
    babası:zamanımın büyük bölümünü babamla geçiriyor olmak çok eğlenceli .O benim en iyi arkadaşım
    hayvanlar:bil bakalım film çekimleri için los angeles'a giden miley bu sürede en çok neyi özlemiş'HAYVANLARIMI' diyor tatlı yıldız
    arkadaşları:arkadaşlarımla birlikte olmaya bayılıyorum yoğun bir çalışma temposuna sahip olduğumdan genelliklepijama partileri düzenliyoruz bol bol sohbet edip gitar çalıyoruz.

Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Turne İhtiyaçları Empty
MesajKonu: Geri: Turne İhtiyaçları   Turne İhtiyaçları EmptyPerş. Kas. 12, 2009 12:38 pm

süpermiş sağol canım (=
https://gogirls.yetkin-forum.com

Turne İhtiyaçları
1 sayfadaki 1 sayfası