Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley Liam ile Tanışmak İçin Para Ödemiş!

YazarMesaj
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Miley Liam ile Tanışmak İçin Para Ödemiş! Empty
MesajKonu: Miley Liam ile Tanışmak İçin Para Ödemiş!   Miley Liam ile Tanışmak İçin Para Ödemiş! EmptyCuma Nis. 09, 2010 3:19 pm

Miley Cyrus (17) ‘The Last Song’ filminin çekimlerinde erkek arkadaşı Liam Hemsworth ile tanıştırması için genç bir yardımcı oyuncuya 10 USD ödemiş. Hannah Montana yıldızı filmde erkek kardeşini oynayan 12 yaşındaki Bobby Coleman’dan 19 yaşındaki Avustralyalı Liam’ın kendisini beğenip beğenmediğini öğrenmesini istemiş.

Genç yıldız “Bobby belki de hayatımda tanıdığım en histerik çocuk. Bu çocuk beş Dolar için her şey yapar. Ben de ona Liam’in benden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmesi için 10 Dolar verdim. Sürekli gitti geldi, doğrusu çok eğlenceliydi” dedi. Ayrıca Liam'la çalışmanın çok zevkli olduğunu ve sevildiğini bilince kendine daha da fazla özen gösterdiğini de sözlerine ekledi.

“İnsanların beni daha olgun ve gerçek bir oyuncu olarak görmelerini istiyorum. Seni gerçekten seven biri varsa ve senin iyi olmanı istiyorsa, gerçekten birbirine yardımcı olmak istiyorsan o zaman daha başarılı olabiliyorsun. İkimiz de insanlara ‘biz sizin gördüklerinizden daha iyisini de yapabiliriz’ demek istedik” diyerek setteki güzel atmosferi anlattı.
https://gogirls.yetkin-forum.com

Miley Liam ile Tanışmak İçin Para Ödemiş!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Liam, Miley’in Ailesine Hayran
» Miley Cyrus
» Miley ve Edd
» Miley Photoshoots
» Miley'in en sevdiği 10 şarkısı