Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üç Güzelin Bebek Çıkartması…

YazarMesaj
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Üç Güzelin Bebek Çıkartması… Empty
MesajKonu: Üç Güzelin Bebek Çıkartması…   Üç Güzelin Bebek Çıkartması… EmptySalı Nis. 20, 2010 10:32 am

Son zamanların en gözde oyuncularından olan Sinem Kobal, Ebru Akel ve Meltem Cumbul önceki gün Bebek’te bir araya geldi ve adeta düşman çatlattı.

Keyifleri yerinde olan 3 yakın arkadaş, güzellik merkezine girerek bakımlarını yaptırdıktan sonra sahil kenarındaki bir restoranda güneşli havanın tadını çıkardılar. Bir süre sonra restorandan da ayrılan güzel oyuncular son olarak bir kafeye girerek sohbetlerine kaldıkları yerden devam ettiler. 4 saat süren Bebek gezintisinin ardından arabalarına binerek ayrılan oyunculardan Meltem Cumbul, gazetecilerin soruları üzerine “Biz çok yakın arkadaşlarız. Sık sık bir araya geliyoruz” dedi. Genç oyunculara oyunculuk dersi de veren Cumbul, Sinem Kobal ile ilgili olarak “Sinem benim canım ona da yardımcı oluyorum” dedi.

Galatasaray’ın genç kaptanı Arda Turan ile olan birliktelikleriyle taraftarın tepkisini çeken ve Galatasaraylı taraftarların marşlarına dahi konu olan Sinem Kobal ise, yöneltilen sorular karşılığında suskunluğunu korudu. Yanlış bir şey yazılmasın diye de “Aman lütfen, bir şey söylemedim ben bakın!” diyerek gazetecilere uyarıda bulunmayı da ihmal etmedi.
https://gogirls.yetkin-forum.com

Üç Güzelin Bebek Çıkartması…
1 sayfadaki 1 sayfası