Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Love Be Obliged To

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 09, 2010 12:01 am

Love Be Obliged To Lovebeobligedto

Bölüm 1

Leda yine beni uyandırmaya çalışıyordu fakat daha sihirli kelimeyi söylememişti “ Okulda berbat görünmek istemiyorsan duş almalı ve makyaj yapmalısın tatlım.”
Okula asla makyaj yapmadan gidemezdim… Hele de okulun ilk gününde! Bu kez Leda’nın bunu söylemesine gerek kalmadan kalktım. Duşumu alıp, giyindim ve tabii en önemlisi makyajımı yapıp çıktım. Leda makyaj yapmamı istemiyordu o da Mary ve Brittany gibi doğal halimle çok daha güzel olduğumu düşünüyordu.
Okula yürüyerek gidecektim. Bugün hava güzeldi çiçekler açmıştı ve kelebekler de çiçeklerle bir bütün oluşturuyordu. Bir an kendimi bir yağlı boya tablosunun içinde hissettim ama benim o tablodaki yerim ne idi?
O kadar çok düşünmüştüm ki okula geldiğimin farkında bile değildim. Mary bana çarpmasaydı belki de yoluma devam ederdim. Bütün düşüncelerimi sildim. Bugün okulun ilk günüydü ve okulun en güzel kızı bu şekilde görünemezdi. Mary ve Brittany’i inceledim.
Mary’nin boyu uzamıştı. Gözleri her zaman ki gibi yosun yeşiliydi ve üzerine biraz daha açık tonlarla aydınlatmıştı dudaklarındaki parlatıcı da dikkatimden kaçmadı ve saçları… Kahverengi, uzun ve dalgalı saçları omuzlarından dökülüyordu. Üzerine pembe bol bir bluz giymişti. Dar belini ortaya çıkaran siyah mini eteği ile mükemmel bir görünüm yakalıyordu.
Brittany ise daha sadeydi. Makyaj yapmamıştı! Kahverengi gözleri soluktu – anlaşılan bazılarımızın tatili hiç de iyi geçmemişti – dudakları yine mükemmeldi dolgun ve kırmızımsı bir tona sahipti. Zeytin yeşili tenine her zaman bayılmışımdır. Üzerinde Siyah deri bir ceket vardı. Pantolonuyla çok uyumluydu.
“İkinizde harika görünüyorsunuz. Okula yeni gelenler var mı peki?” Yeni erkekler okulumuza lazımdı sonuçta.
“ Evet süper bir üçlü var. İsimleri biraz garip ama mükemmeller. Tapılacak kadar!..”
“ Okul öğrenci birliği komitesi olarak onları tanımamız gerekiyor değil mi kızlar? “

Üçümüzde okula girdik. Onları hemen fark etmiştim. Okulda tanımadığım kimse yoktu. Tanımadıklarımı da ayırt etmek o kadar zor değildi. İki kız bir erkektiler. Kardeş gibi değillerdi ama birbirlerine çok benziyorlardı. Garip isimleri gerçekten merak etmiştim. İlki sarışındı – benim gibi – uzun sarı saçları sıkıca ve özenle toplanmıştı. Tanrım! Mükemmel bir fiziğe sahipti. Aslında hepsi öyleydi, mükemmel bir insan için en mükemmel vücut ölçülerine sahiptiler. Gözleri maviydi ama bu gözlerin içinde kaybolabilirdiniz. Bu kızın gözlerine bakmak okyanusun ortasında tek başınıza kalmak gibiydi.
İkincisi kızıl saçlıydı bununda saçları uzundu. Saçları kararlı omuzlarından dökülüyordu. Gözleri kahverengiydi. Ama bu gözlerde cesaret ve kararlılık vardı. Bu kızın hayatında hiç kaybetmediği belliydi. Dudaklarında kıpkırmızı bir ruj vardı. Bu kız kırmızıyı gerçekten çok seviyordu.
Üçüncüsü ise kahverengi saçlıydı. Gözleri maviydi. Gökyüzü gibi uçsuz bucaksız göründü bir an… Sanki onları incelediğimi anlamışçasına gözlerini bana dikti. Gözlerimi gözlerinden ayıramıyordum. Bu bir hücrede hapis kalmak gibiydi. Anahtarı senin elinde değildi ve buradan çıkış yoktu. Acele adımlarla onlara yaklaştık.
“ Okulumuza hoş geldiniz. Ben Helen.” Adımı söylediğimde hepsinin gözleri bana kilitlenmişti. “Bunlar da Mary ve Brittany.” Dedim aceleyle. “Sizleri tanımak isteriz.”
Sarışın kız öne atıldı. “Ben Flora ve bu Nike” Kızıl saçlı kızı gösterdi. “ve bu da Menelaos.” Bu isimleri bir yerde görmüştüm ama nerede?
Ah! Annemin büyük kitabında vardı. Ben 14 yaşımdayken bulmuştum onu ve soy ağacında bu isimler vardı ve de birkaç fotoğraf... İlk okuduğumda garip gelmişti. Annem beni o kitapla görünce o kadar korkmuştu ki.. Kitabı hemen kaldırmıştı. Nedenini anlayamamıştım.Ama annem kesinlikle benden bir şeyler saklıyordu ve bu iyi bir şey değildi. Bu insanlar tehlikeli olabilir miydi yada ölümcül... Bu kızlara korkuyla baktım ve oradan uzaklaştım. Bugün okulu asmak iyi olabilirdi. Mezarlığa gidecektim. Babamı ziyaret etmek belki iyi gelirdi. O kadar hızlı koşuyordum ki… Bir an önce mezarlığa gitmek istiyordum.
Babamın mezarını bulduğumda yüzüm sırılsıklamdı. Mezarlığa kadar dayanamamıştım. Gözyaşlarımı tutamamıştım. “Sence annem benden ne saklıyor baba? Leda benden ne saklıyor? Neden saklıyor?” sanki cevap verebilecekmiş gibi onunla konuşuyordum. Sanki oradan kalkacaktı da bana cevap verecekti. Burası beni sakinleştiremiyordu. Orada ölmek istedim. Leda’nın benden bir şeyler saklaması beni o kadar yaralamıştı ki…
Bu düşüncelerim bir çıtırtıyla bölündü.

En son "Clariss.& tarafından C.tesi Nis. 17, 2010 12:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://gogirls.yetkin-forum.com
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

İsim : FéYzA
Başarı Puanı : 1251
Müzik Türü : Pop

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 50
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 1:20 pm

vayyy kanak senarist gibisin mükemmeLL...
http://www.vanessahudgens.1forum.biz/
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 7:31 pm

Kanak senarist ne tatlım??
Sağol canım (:
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 6:59 pm

2. BÖLÜM

Arkama baktığımda Menelaos’u gördüm. Kendime hâkim olamadan ona bağırdım. “Leda’yı nereden tanıyorsunuz? Ondan ne istiyorsunuz? Neden buraya geldiniz? Neden benden bir şeyler saklıyor?” sonuncuyu o kadar kısık bir sesle söylemiştim ki… Onun benden bir şeyler saklaması kalbimi parçalamıştı. Artık konuşamıyordum. Nefes alamıyordum. Onun bana bakışları beni dövüyordu sanki yine beni hapsetmişlerdi fakat bu sefer ağlamama izin veriyorlardı. Gözlerinde garip bir ifade vardı. Karmaşık ve çözümü çok zor olan bir denklem sorusu gibiydi. Eşiti neydi?
Onun her bakışında midem kasılıyor, nefesim kesiliyordu. Ondan hala bir cevap alamamıştım. Onun bakışları anlam kazanmaya başlıyordu. Gözlerindeki zaferi görebiliyordum. Bana doğru attığı her adım beni heyecanlandırsa da korkutuyordu. Onun bana attığı her adımda ben bir adım geriye gidiyordum.
“Yıllarca seni aradım ve sonunda buldum.” Bu da ne demekti? Bunlar benimle dalga mı geçiyorlardı?
“Sen kimsin?”
“Menelaos beni tanıyorsun Helen.”
“Hayır, tanımıyorum! Seni hiç görmedim! Senin hakkında hiçbir şey bilmiyorum!” Hızlı hızlı nefes alıyordum.
“Evet, ama belki sana bazı cevaplar verebilirim Helen. Anneni neden aradığımızı mesela.” Kararsızdım. Ona ne söylemeliydim? Beni nereden tanıyordu? Beni neden arıyordu? Bazı cevaplara ihtiyacım vardı.
“Peki, annemi neden arıyorsunuz, onu nereden tanıyorsun?” Bunlar gerçekten bana ağır gelmişti. Yıllardır kandırılmıştım ve gözyaşlarım tekrar gözlerimden süzülmeye başladı.
“Zeus onu istiyor. Onu tekrar görebilmek için her şeyi yapacağına eminim ve uzun yıllar boyunca göremediği kızı için.”
“Zeus’u tanımıyorum. Benim babam ben çok küçükken trafik kazasında ölmüştü.” Her kelimemde sesim daha çok kısılıyordu. Annem benden tüm gerçekleri saklamıştı. Artık gözyaşlarım sessizliğini bozdu ve hıçkırıklara dönüştü. Tüm gerçeklerden kaçmak istiyordum. Her şeyden, tüm bildiklerimden kaçmak istiyordum. Aklımdan ilk geçen şey kredi kartımın çantamda olduğu ve limitinin yeni doldurulduğuydu. Buradan gitmeliyim diye düşündüm. O bana bakarken ben kaçacaktım. Hızlı koşardım – amigo kız olmanın avantajları – bana yetişemezdi. Gerçeklerden kaçacak ve kendime mükemmel olmasa da bir o kadar güzel bir hayat yaşatacaktım. Kendime hâkim olamadan bir kahkaha attım. Bana korkmuş gözlerle bakıyordu. Koşmaya başladım. Olabildiğince uzağa… Koşabildiğim kadar hızlı koşuyor bir yandan da kahkahalarla gülüyordum. Arabam garajdaydı. Eve gitmeli miydim? Hayır. Bu sert bir “hayır” olmuştu.
Onlar her kimse evimi çok iyi biliyor olmalıydılar. Anneme bir zarar verebilirler miydi? Bilmiyordum. Fakat annemin bu saatte evde olmayacağını biliyordum. Eve doğru koşmaya başladım ve arkamdan gelen ayak seslerini duymak için kulak kabarttım ama hiçbir şey yoktu. Hiçbir ses, hiçbir canlı belirtisi… Durup dinlenmek istedim ama bu bir tuzak olabilirdi. Daha hızlı koşmaya başladım.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

İsim : Cansu
Başarı Puanı : 597

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 7:26 pm

Ovvv harika Very Happy.
Böyle hikayelere bayılıyorum
Fantastik bir hikaye mi ?
Zeus falan değince Mytology'deki tanrı aklıma geldide Very Happy.
http://www.allgirls.getgoo.us
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 7:29 pm

İsimler Yunan Mitolojisi'nden tatlım.
Hikayeyi yazmadan önce bir araştırma yaptım.
Tanrılar ve Tanrıçalar falan var daha sonraki bölümlerde karşımıza çıkacak.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 7:39 pm

Hmm.
Düşümdüğüm gibi yani:)
Yb ne zamana gelir? Very Happy
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 7:51 pm

Hemen (:

3. BÖLÜM

Eve ulaştığımda evde kimse yoktu. Hemen eşyalarımı hazırladım. Arabamın anahtarını aldım ve garaja yöneldim. Arabama doğru yürüdüm. Eşyalarımı arka koltuğa ve bagaja sıkıştırırken biraz vakit kaybetmiştim. Bunu telafi edebileceğimi umdum. Hemen arabama atladım ve sürmeye başladım. Direksiyondaki ellerim titriyordu. Yine duygusallık krizlerine giriyordum. Gözyaşlarıma hâkim olmak o kadar zordu ki…
Hele bir de annemi burada bırakmak… Bu güzel havada çok daha iyi şeyler olabilir diye düşünmüştüm belki de fakat hayat o kadar karmaşık ki, bir günde hayatının bu türlü alt üst olabilmesi, sizin her şeyi ne kadar da tozpembe gördüğünüzü ama aslında kapkara bir yağmur bulutunun altında yaşadığınızı öğretmesi sanırım hayat. Mutlu olan insanlar nasıl böyle mutlu bir hayat sürüyorlardı acaba? Belki de bu bir çeşit maskeydi?.. Sanırım bende istiyordum bu maskelerden, kendimi iyi hissetmemi sağlardı belki de.
Bir korna sesi düşüncelerimi bıçak gibi kesti.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPerş. Nis. 15, 2010 9:40 pm

Yb çook kısa olmuş. Sad
Ayy kaza mı yaptı yoksa? Surprised
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 5:58 pm

Hayır!
Bir sonraki bölümler biraz kısa ama tekrar uzayacak biraz merak edin..
hahahaha
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 7:25 pm

kanak =kanka

searist=senarist yha hızlı yazıyım derken çorba yapmışım meloşum büyüleyicisin devam et
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 7:28 pm

Sağol canım

4. BÖLÜM

Onun Menelaos olmasından çok korkmuştum fakat o sadece tanımadığım bir insandı. Belki gidilecek bir şey yoktu. Belki de ben sadece o anda ki sinirim ve üzüntüm yüzünden böyle bir karar almıştım. Annemin bana söylediği yalanlardan oluşan bir film girdi beynime. Sanki benim aslında doğru bir karar aldığımı ve bu kararımın arkasında durmam gerektiğini söylüyordu bana. Kesin bir karar almak zorundaydım. Bir parçam burada yaşayamazdım. Buraya özlem duyamazdım, bu duygu benim buraya dönmemi kolaylaştırırdı. Burayı sonsuza dek unutmalıydım. Bu düşüncenin verdiği acıyla gaza bastım. Nereye gittiğimi bilmeden gaza basıyordum. Sürekli hızlanıyordum.
Bundan sonra hayata karşı bir duvar örecektim. Annem bile bana bu kadar büyük yalanlar söylediyse diğerleri bana neler söylemişti ne yalanlarla beslemiş, büyütmüşlerdi beni… Bu duvar beni bu yalanlardan ve yeni acılardan koruyacaktı. Bu kararım beni biraz sevindirmişti. En azından bir savunma duvarım vardı…
Artık nereye gideceğimi biliyordum. Gideceğim şehre doğru yol almaya başladım fakat nerede olduğumu bile bilmiyordum. O kadar çok düşünmüştüm ki etrafıma, gittiğim yola hiç dikkat etmemiştim ve peşimden gelen bir arabaya…
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 9:02 pm

Harikaa <3
Bakalım neler olacak:)
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 9:18 pm

merak içinde bekliyoruz
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyCuma Nis. 16, 2010 9:35 pm

Yeni Bölüm yarın öğle vakti burada!
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 11:34 am

Geldi zaman hadii bakalım Very Happy.
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 12:06 pm

5.BÖLÜM

Arabaya pek dikkat etmemiştim çünkü ikimiz de durmuştuk. Ben yalnızca içinden çıkacak insanı görmek istiyordum. Beni nasıl bulmuştu? Neden takip etmişti?
Arabadan çıkan kişi Brittany’di.
“Aman Tanrım! Brit ne işin var burada?”
“Büyük tesadüf aynı soruyu bende sana soracaktım. Ne işin var burada? Okula dönmelisin.”
“Gidiyorum Brit.”
“Ne? Sen ne dediğinin farkında mısın? Hiçbir yere gitmiyorsun. Burada kalıyorsun!”
“Kalamam Brit. Anlamıyorsun.”
“Anlat o zaman. Lütfen Helen.”
“Bunca yıldır bildiğim her şey yalandı. Her şey!”
“Ben değildim.” Brittany ağlıyordu. Onun ağlamasına dayanamıyordum.
“Biliyorum, biliyorum.”
“Lütfen, Helen gitme. Ben sensiz ne yaparız?” Bu soruyu umursamayacaktım.
“Beni nasıl buldun Brit?”
“Sen evden çıktığından beri arabamla seni takip ediyordum Helen. Bana sakın şimdi fark ettiğini söyleme.”
“Şey... Aslında şimdi fark ettim.”
“Peki, nereye gidiyorsun?”
“Söyleyemem.”
“Ne, nasıl söyleyemezsin? Ben senin en yakın arkadaşınım. Gideceksen nereye gideceğini bana söylemelisin.”
“Hayır, söyleyemem! Kimsenin gideceğim yeri bilmesini istemiyorum.” Bu sert çıkışım onu bir adım geri ittiyse de hemen bana sarıldı.
“Hoşça kal, Helen.”
“Seni özleyeceğim Brit. Her zaman en yakın arkadaşım olarak kalacaksın.”
“Beni mutlaka ara.” Onu arayacak mıydım? Bunun yanıtını henüz bilmiyordum ama gelecekte öğrenecektim.

İşte Helen!!

Spoiler:
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 2:06 pm

off hadi çok merak ediyorrum
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 2:11 pm

6. BÖLÜM

Florida’ya gidiyordum. Jaksonville’de hiç akrabamız yoktu değil mi? Saçmalama Helen bizim akrabamız yoktu ki. Hepsi yalandı. Jaksonville’ye gidecektim. Acaba annem benim küçük bir kasabada yaşayamayacağımı bilebilir ve Jaksonville’ye gelirler miydi? Sanmıyorum. Eşyalarıma ve bana yetecek bir ev olması yeterliydi. Jaksonville’ye girdiğimde duygusal bir gerilim beni elektrik gibi çarpmıştı. Belki de buradan dönmeliydim…
Bu düşünceyi hemen beynimden sildim. Bu kararı çok sık veriyordum. Bundan vazgeçmeliydim yoksa yanlış sonuçlara varabilirdim. Jaksonville’deki ilk durağım bir emlak şirketi olacaktı. Arabamı şehre doğru sürmeye başladım.
Bir emlak şirketi bulmak o kadar da zor değildi. Kapıdan içeriye girdiğimde adamın şaşkın bakışları beni de şaşırtmıştı. Bu kadar erken olabilir miydi? Ya da onlardan daha mı fazla vardı?
“Hoş geldiniz. Ne için gelmiştiniz?”
“Ev istiyorum. Bana yetecek bir yer olsun lütfen.”
“Ah tabii. Buyurun hemen sitemizden istediğiniz evi seçin ve isterseniz bizzat görün.”
“Peki.” Hemen bilgisayarın yanına gidip evlere göz attım. Burası gerçekten güzeldi ama benim güzel ve ucuz bir eve ihtiyacım vardı.
Sonunda bir apartman dairesi buldum. Hem güzel hem de benim için gayet uygun bir fiyatı vardı. Hemen evin ücretini ödedim anahtarımı aldım ve eve doğru yola çıktım. Burası gerçekten çok güzeldi. Apartmanlar… Yükselenler…
Evi adresten bulmam kolay oldu. Kapıyı açtım ve içeriye girdim. Burası biraz küçüktü ama mükemmeldi. Burayı gerçekten sevmiştim. Eşyalarımı yerleştirip bir okula kayıt yaptırmam gerekiyordu. Kimliğimi ve birkaç dosyayı çantama koydum ve yola çıktım. Belki de ilk gördüğüm okula kaydımı yaptırırdım.
Etrafıma bakarak ilerlerken bir lise gördüm. Hemen arabamı kenara çekip içeriye girdim. Buradaki kadının yaşı 40 civarındaydı. Siyah saçları aklaşmaya başlamıştı. Omuzları dikti. Ukala ve kendinden emin görünüyordu. Kibar bir dille konuştum. “Kayıt yaptırmak istiyordum.”
“Kimlik ve eski öğrenci dosyaları!” Aman Tanrım! Bu kadın gerçekten de çok kabaydı. Sokakta falan mı büyümüştü acaba?
“Buradalar.” Dosyaları ve kimliği kadının masasına koydum.
“Evet… Evet… Evet… Ve bir imza lütfen.”
“Ah tabii.” Bir sorunun çıkmadığına şükrediyordum.
“Bu ders programı ve bu da okulun haritası.”
“Teşekkürler.”
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 3:58 pm

7.BÖLÜM
1 Ay Sonra

Bugün okulda bir piknik düzenlenecekti. Hava güneşli ve neşeliydi. Güneş bize gülümsüyor ve bolca sevgi dağıtıyordu. Üzerime bir askılı ve şort giymiştim. Babetlerimi de unutamazdım tabii. Telefonumu ve arabamın anahtarını da çantama koyup okula doğru yola çıktım.
Okula geldiğimde servislere biniliyordu. Zaman kaybetmeden bende yerime geçtim. Gideceğimiz yer uzaktı. Okulun tüm son sınıf öğrencileri bu pikniğe gideceklerdi. Alana yaklaştıkça kendimi kötü hissediyordum. Burada kötü bir şeylerin olduğuna emindim. Yürürken birden başım döndü ve ayağım kaydı. Belimde bir el hissettim ve kim olduğuna bakmak için yukarıya baktım. Bu Mark’tı. Hep tam zamanında yetişirdi. Ona yine minnettardım. Alana doğru birlikte yürüdük. Beni yalnız bırakmaya korkuyordu. Yolda biraz kendimi toparladım ve Teşekkürler diyebildim.
Mark ile birlikte burayı dolaşmaya karar verdik. Burası mükemmeldi. Cennet gibi… Tek eksik cennete layık insanlardı. Bir kayalık gözüme çarptı. Burayı merak etmiştim. Geçenlerde internette gördüğüm gizemli yer olabilir miydi? Belki de.
Bu kadar meraklı olmam hep bana kötü şans getirmişti. Fakat yine merakıma yenilmiştim kendimi kayalıkların önünde buldum.
Burada bir mağara vardı. Karanlık ve soğuktu. Burada beni iten, aynı zamanda çekim alanına sokmaya çalışan bir güç vardı. Bu saçmaydı ama hissediyordum. Bu güç beni mağaraya girmeye zorladı. Burası sessiz ve karanlıktı… Fakat bu sessizlik her an bozulabilirdi. Çünkü burada yalnız değildim.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyC.tesi Nis. 17, 2010 4:04 pm

Kimm acaba?
Merak ettım ^^
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPaz Nis. 18, 2010 5:03 pm

8. BÖLÜM

Tam arkamda bir nefes hissettim. Aniden mağarada meşaleler yanmaya başladı.
“Bende seni bekliyordum. Bir an gelmeyeceksin sandım. Bu kadar planın boşa gitmesi hiç iyi olmazdı.”
“Beni nereden tanıyorsun?”
“Seni tanımayan kaldı mı anıyorsun Helen? Her şey senin yüzünden başladı.”
“Hiçbir şey benim yüzümden başlayamaz. Ben sizi tanımıyorum!”
“Başladı. Sen daha sadece birkaç günlüktün. Dünyanın en güzel bebeğiydin. Herkes Yüce Zeus’un kızını ve Menelaos’un eşi olacak kızı görmek istiyordu. Fakat Leda seni bir sır gibi saklıyordu. Ona göre sen ona verilen bir armağandın. Bu yüzden Zeus’la gerçekten büyü bir kavga gerçekleşti. Senin yüzünden!
Annen dünyaya indi. Seni kaçırdı. Saklandı. Yıllarca. Tam 16 yıl. Peki, sen yokken ne oldu? Zeus bize her şeyi cehennem etti. Güçlerimizle cezalandırdı bizi!
Seni görmek ve senden intikam alabilecek olmak büyük bir zevk, Helen. Umarım sende bu zevki yaşarsın.” Cümlesini bitirmeden pençe gibi tırnaklarını çıkardı ve cümlesini bitirdiğinde üzerime atıldı. Korkuyla geri geri yürümeye başladım ama ondan kurtulmak için koşmam gerekiyordu. Koşmaya başladım. Hızlı ve daha hızlı ama o benden çok daha hızlıydı. Ağlamaya başladım. Son zamanlarda kendimi böyle rahatlatıyordum. Fakat gözyaşlarımdan etrafımı göremiyordum. Çarptığım duvarı da göremedim. Teslim olurcasına ayağa kalktım ve duvara yaslandım. Gözyaşlarımı durduramıyordum. Pes etmiştim. O kazanmıştı. Her şey bitmişti. Yolun sonu burasıydı…
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPaz Nis. 18, 2010 6:19 pm

Allah Very Happy
Geberikcek Very Happy
Ama ölemez ölürse hikaye biter Very Happy
Acaba kim kurtaracak Razz.
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPaz Nis. 18, 2010 6:44 pm

Bilemiyoruz artık orasını yeni bölüm söyler
NaDia
Fan TR Co-Admin
  Fan TR Co-Admin
NaDia

Kişi Sayfası
Love Be Obliged To Empty
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To EmptyPaz Nis. 18, 2010 7:33 pm

ayy çok merak ediyorum

Love Be Obliged To
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale - Love Me For Me
» Lady Gaga - Love Game
» Leighton Meester Hooks Up With Robin Thicke For 'Somebody To Love'