Girls Fan TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tüm Kızların Ortak Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Love Be Obliged To

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

İsim : Melike
Başarı Puanı : 21459
Müzik Türü : Rock

Kişi Sayfası
Rep Puanı: Sonsuz
Love Be Obliged To - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 09, 2010 12:01 am

Konunun ilk mesajı :

Love Be Obliged To - Sayfa 2 Lovebeobligedto

Bölüm 1

Leda yine beni uyandırmaya çalışıyordu fakat daha sihirli kelimeyi söylememişti “ Okulda berbat görünmek istemiyorsan duş almalı ve makyaj yapmalısın tatlım.”
Okula asla makyaj yapmadan gidemezdim… Hele de okulun ilk gününde! Bu kez Leda’nın bunu söylemesine gerek kalmadan kalktım. Duşumu alıp, giyindim ve tabii en önemlisi makyajımı yapıp çıktım. Leda makyaj yapmamı istemiyordu o da Mary ve Brittany gibi doğal halimle çok daha güzel olduğumu düşünüyordu.
Okula yürüyerek gidecektim. Bugün hava güzeldi çiçekler açmıştı ve kelebekler de çiçeklerle bir bütün oluşturuyordu. Bir an kendimi bir yağlı boya tablosunun içinde hissettim ama benim o tablodaki yerim ne idi?
O kadar çok düşünmüştüm ki okula geldiğimin farkında bile değildim. Mary bana çarpmasaydı belki de yoluma devam ederdim. Bütün düşüncelerimi sildim. Bugün okulun ilk günüydü ve okulun en güzel kızı bu şekilde görünemezdi. Mary ve Brittany’i inceledim.
Mary’nin boyu uzamıştı. Gözleri her zaman ki gibi yosun yeşiliydi ve üzerine biraz daha açık tonlarla aydınlatmıştı dudaklarındaki parlatıcı da dikkatimden kaçmadı ve saçları… Kahverengi, uzun ve dalgalı saçları omuzlarından dökülüyordu. Üzerine pembe bol bir bluz giymişti. Dar belini ortaya çıkaran siyah mini eteği ile mükemmel bir görünüm yakalıyordu.
Brittany ise daha sadeydi. Makyaj yapmamıştı! Kahverengi gözleri soluktu – anlaşılan bazılarımızın tatili hiç de iyi geçmemişti – dudakları yine mükemmeldi dolgun ve kırmızımsı bir tona sahipti. Zeytin yeşili tenine her zaman bayılmışımdır. Üzerinde Siyah deri bir ceket vardı. Pantolonuyla çok uyumluydu.
“İkinizde harika görünüyorsunuz. Okula yeni gelenler var mı peki?” Yeni erkekler okulumuza lazımdı sonuçta.
“ Evet süper bir üçlü var. İsimleri biraz garip ama mükemmeller. Tapılacak kadar!..”
“ Okul öğrenci birliği komitesi olarak onları tanımamız gerekiyor değil mi kızlar? “

Üçümüzde okula girdik. Onları hemen fark etmiştim. Okulda tanımadığım kimse yoktu. Tanımadıklarımı da ayırt etmek o kadar zor değildi. İki kız bir erkektiler. Kardeş gibi değillerdi ama birbirlerine çok benziyorlardı. Garip isimleri gerçekten merak etmiştim. İlki sarışındı – benim gibi – uzun sarı saçları sıkıca ve özenle toplanmıştı. Tanrım! Mükemmel bir fiziğe sahipti. Aslında hepsi öyleydi, mükemmel bir insan için en mükemmel vücut ölçülerine sahiptiler. Gözleri maviydi ama bu gözlerin içinde kaybolabilirdiniz. Bu kızın gözlerine bakmak okyanusun ortasında tek başınıza kalmak gibiydi.
İkincisi kızıl saçlıydı bununda saçları uzundu. Saçları kararlı omuzlarından dökülüyordu. Gözleri kahverengiydi. Ama bu gözlerde cesaret ve kararlılık vardı. Bu kızın hayatında hiç kaybetmediği belliydi. Dudaklarında kıpkırmızı bir ruj vardı. Bu kız kırmızıyı gerçekten çok seviyordu.
Üçüncüsü ise kahverengi saçlıydı. Gözleri maviydi. Gökyüzü gibi uçsuz bucaksız göründü bir an… Sanki onları incelediğimi anlamışçasına gözlerini bana dikti. Gözlerimi gözlerinden ayıramıyordum. Bu bir hücrede hapis kalmak gibiydi. Anahtarı senin elinde değildi ve buradan çıkış yoktu. Acele adımlarla onlara yaklaştık.
“ Okulumuza hoş geldiniz. Ben Helen.” Adımı söylediğimde hepsinin gözleri bana kilitlenmişti. “Bunlar da Mary ve Brittany.” Dedim aceleyle. “Sizleri tanımak isteriz.”
Sarışın kız öne atıldı. “Ben Flora ve bu Nike” Kızıl saçlı kızı gösterdi. “ve bu da Menelaos.” Bu isimleri bir yerde görmüştüm ama nerede?
Ah! Annemin büyük kitabında vardı. Ben 14 yaşımdayken bulmuştum onu ve soy ağacında bu isimler vardı ve de birkaç fotoğraf... İlk okuduğumda garip gelmişti. Annem beni o kitapla görünce o kadar korkmuştu ki.. Kitabı hemen kaldırmıştı. Nedenini anlayamamıştım.Ama annem kesinlikle benden bir şeyler saklıyordu ve bu iyi bir şey değildi. Bu insanlar tehlikeli olabilir miydi yada ölümcül... Bu kızlara korkuyla baktım ve oradan uzaklaştım. Bugün okulu asmak iyi olabilirdi. Mezarlığa gidecektim. Babamı ziyaret etmek belki iyi gelirdi. O kadar hızlı koşuyordum ki… Bir an önce mezarlığa gitmek istiyordum.
Babamın mezarını bulduğumda yüzüm sırılsıklamdı. Mezarlığa kadar dayanamamıştım. Gözyaşlarımı tutamamıştım. “Sence annem benden ne saklıyor baba? Leda benden ne saklıyor? Neden saklıyor?” sanki cevap verebilecekmiş gibi onunla konuşuyordum. Sanki oradan kalkacaktı da bana cevap verecekti. Burası beni sakinleştiremiyordu. Orada ölmek istedim. Leda’nın benden bir şeyler saklaması beni o kadar yaralamıştı ki…
Bu düşüncelerim bir çıtırtıyla bölündü.

En son "Clariss.& tarafından C.tesi Nis. 17, 2010 12:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://gogirls.yetkin-forum.com

YazarMesaj
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

İsim : Cansu
Başarı Puanı : 597

Kişi Sayfası
Rep Puanı: 0
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 5:21 pm

O zaman yeni bölüm Very Happy.
http://www.allgirls.getgoo.us
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 19, 2010 7:10 pm

Ve.... Yeni BÖLÜM

9.BÖLÜM

Çığlık atamıyordum. Sesim boğazımda düğümlenmişti. Hareket edemiyor, çığlık atamıyor ve çok korkuyordum. Bir çığlık bu sessiz ortamı bozdu fakat bu çığlık bana ait değildi. Bu çığlık beni öldürecek olan kadına aitti. Korku uyandıran bir çığlıktı. Çığlığın ardından bir düşme sesi duydum. Sonra bir şey daha düştü. Korkuyla gözlerimi açtım. Kadının başı ve gövdesi ayrı yerlerdeydi. Gözyaşlarıma karşı koyamadım. Manzara o kadar korkunçtu ki…
Bir şeyin beni kolların aldığını hissettim ve hemen geri çekildim. Bu Menelaos’tu. Burada ne işi vardı? Bu kadını o mu öldürmüştü? O korkunç bir katil miydi, yoksa beni kurtaran bir kahraman mı?
Ama kahramanların öldürme stilleri bu değildi. Daha kibardı onlar. Seni korkutmaz, korurlardı. En az zarar veren şekli seçerlerdi. Ondan korkmaya başlamıştım. Mağaranın çıkışına kadar koştum ama beni bulmuştu. Buradan gitmek zorundaydım. Fakat düşününce benim nerede yaşadığımı biliyordu ve beni her zaman bulacaktı değil mi? O zaman gitmemin bir anlamı kalmazdı. Sadece kendime eziyet eder ve sürekli taşınırdım. Gerçekleri öğrenmek en doğrusuydu belki de. Belki o zaman gerçek tablosunu bulurdum hayatımın. Belki o zaman gerçekleri anlardım. Belki o zaman her şeyi gerçekten hissederdim. Kendimi ait hissedebileceğim yeri bulabilmek için mağaraya girdim.
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 20, 2010 9:11 pm

0ff. Süperr !!
Şimdi artıkk her şeyi öğrenecek
nınını.
nınını! xD
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 20, 2010 9:13 pm

10. BÖLÜM

Yaptığım şey yanlış ve tehlikeliydi belki de ama bunu istiyordum sadece mantığım değil ruhum da istiyordu. Mantığıma söz geçirebilsem bile ruhuma geçirebilecek miydim? Sakin ve düşünceli adımlarla mağarada ilerlemeye başladım. Berbat bir koku beni mağaradan çıkmaya zorluyordu ama yapmayacaktım. Her şeyi bilmek istiyordum. Gerçek bir dünya istiyordum. Koku gittikçe şiddetleniyordu. Boğazımı yakıyordu. Bir bıçak boğazımın ortasına saplanmış ve orada ileri geri oynatılıyordu sanki…
Birden bire her yer aydınlandı ve sonra yine söndü. Fakat ben onu görmüştüm. Menelaos kadını yakıyordu ve bir deliğe itiyordu. Korkuyla geri çekildim ama oradan gitmedim. Gerçek dünyam için her şeye katlanacaktım. Belki bu gerçekler beni de yakacak ve karanlık bir deliğe itecekti… Fakat gerçekti ve gerçekler benim için en önemli şeydi. Menelaos’un işini bitirmesini ve yanıma gelmesini bekledim. Karanlıklardan çıkarken bir savaş tanrısı gibi görünüyordu. Önümden geçip giderken bana bir kez bile bakmamıştı. Kolunu tuttum ve bana bakmasını sağladım. “Her şeyi bilmek istiyorum Menelaos.”
İnaccessiblé ~
Fan TR Administratör
 Fan TR  Administratör
İnaccessiblé ~

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 2:37 pm

Yha Ben baktım Vikipedia'dan falan bu Helen Paris'le kaçacak ya bu hikayede kaçmasın Sad Very Happy
Romano&.
Fan TR Kurucu
 Fan TR Kurucu
Romano&.

Kişi Sayfası
MesajKonu: Geri: Love Be Obliged To   Love Be Obliged To - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 12:30 pm

Ben hikayeyi kendim yazıyorum ordakilerle pek alakası yok aslında
Sadece karakterler...

Love Be Obliged To
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Ashley Tisdale - Love Me For Me
» Lady Gaga - Love Game
» Leighton Meester Hooks Up With Robin Thicke For 'Somebody To Love'